Ürpertici Sözler | İnsanı Ürperten Korkutucu Sözler

Ürpertici Sözler

Korku ile başladı hayatım, karamsarlıklarla doldu anılarım. Şimdi ürperiyorum insanlardan ve güvensiz geleceğime adım adım gidiyorum.

Çığlıklarım içimde saklı, korkularımı karanlıklara attım sadece ürperiyorum mutsuz geleceğimi görüyorum ve yine korkuları sırtlıyorum kalbimle.

Ürpertici sözlerin hayatımı bitirdi. Şimdi herkesten korkuyorum ve kaçıyorum. Senin sayende güvenemez oldum kimselere. Yalanda olsa yalanlara güvenmek istiyorum, sensiz bir yalan hayatta.

Yalan bir aşkı yaşamışım kalbimde boşuna. Karamsar duygularla besledim dünyamı her seferinde. Şimdi korkuyla adım atıyorum geleceğe, ürperiyorum her seferinde.

Aldatılmış bir sevgi içinde ürperiyorum günden güne. Aşk kalmadı içimde, ölüme yaklaşıyorum git gide.

Bu aşkı da sen öldürdün tebrikler. Kalbime bir katil gibi bıraktın izini, kaybettirdin içimdeki yerin. Şimdi ürperiyorum senden korkuyorum geleceğimden.

Ürpertici sözler resimli

Ürpertici sözler söyleme bana, korkuyorum ne olur anla. Benim kalbim dayanmaz bu ağır laflara. Lütfen beni bir başıma bırakma.

Hayata bir adım daha yaklaşmışken yine koptum istemeden. Sen beni hayata bağlarken ürkütücü sözlerinle içimdeki aşkı da bitirdin.

Ürkütücü sözlerin yüzünden bu hale geldik. Neden diye sorma bana. Kendine sor, sinirli haline sor, bana sorma içindeki şiddeti.

Seni ben tüm sadakatimle sevdim. Sen beni bütün nefretinle kötüledin. Şimdi ürperiyorum aşklardan, korkuyorum yalan sevgilerden.

İnsanı Ürperten Korkutucu Sözler

Ürpertici sözler 2023

Yüreğimde ne hasretin kaldı, ne aşkın. Sadece korkun kaldı, oda her zaman hayallerimde vardı.

Bu kalbimi bir sen aldın ve bu kalbimi bir sen parçaladın. Her parçasını ayrı bir köşeye attın. Hayata küstüm, boğulmak istiyorum gözyaşlarımın içinde, istemiyorum bu hayatı.

Ürperiyorum artık hayattan. Aşk bıraktı beni yapayalnız kaldım küçücük dünyamda.

Korkuyorum artık sevmekten. Ne zaman aşk kelimesi duysam, ürperiyorum birden. Şimdi hayal kuramıyorum yarınlarıma, korkuyorum aşktan kaçıyorum korkularımla.

Sitemli bir hayatım var yalnız ve küskün. İnsanlara karamsar bir duygu besliyorum, bütün insanlara. Artık hayat beni ürpertiyor, gülemiyorum hayata.

Ne duygu kaldı içimde, ne bir his kaldı yüreğimde. Vicdan kalmadı bedenimde. Hayata karşı ürperiyorum artık, güvenemiyorum kimselere.

Kanayan yaramsın bu hayatta. Şifası yok boşuna hayal kurma. Bıktım hayattan ürperiyorum aşktan. Beni kendimle bırak, hayat artık sil baştan başlıyor.

Ürperiyor bedenim, yalnızlığı çekemiyor kalbim. Korkuyorum yalan sevgilerden, kaçıyorum aşksız bir aleme. Kimseyi istemiyorum kalbimde.

Hayatım enkaz altında kalmış, artık kalbim can çekişiyor. Ürperiyorum yaşadıkça, kaçıyorum yalan olan her şeyden. Güvenemiyorum hayata kaçıyorum.

İntihar amaçlarımı başarmak istiyorum. Artık ürpertici geliyor bana bu hayat. Artık son veda bu hayata, korkuyla bitiriyorum yaşamı sonunda.

Yorum yapın