İntihar Mesajları

İntihar Mesajları Sevgiliye, İntihar Mesajları Yeni, İntihar Mesajları Kısa, En Güzel İntihar Mesajları 2015

Beyaz Ve Mutlu bir dünya istiyorum intihar düşüncelerimi hayal ediyorum beyaz ve güzel yalansız ve tek gerçek.

Nereye gidiyorsun deme bana Senden çok uzağa gidiyorum fakat herzaman yanında olucağım elveda..

Kurumuş hayatım yeşermiyor, ağlamak istiyorum gözlerimden yaş gelmiyor, kuruyup bittim hayatta intihar etsemde koymaz bana.

üzülüyorum sevdiklerimi arkamda bırakacağım üzülüyorum ama bir yandan seviniyorum birdaha üzülmeyeceğim..

acı çekiyor bedenim dayanamıyor yüreğim sensizlik bıktırdı beni hayattan intiharlarımı yazdım sil baştan.

hatalarımla kapatıyorum gözlerimi hayata bitiyor bir gencin hikayeside bu dünyada, gidiyorum elveda tüm yaşayanlara…

güne başlamak istemiyorum artık bunaldı ruhum daraldı hayatım azad etmek istiyorum ruhumu sonsuz özgürlüğe belki mutlu olurum öLdüğümde.

Vefasız Zamanlarım Vefasız Dostlarım Elveda hepinize bu son intiharım..

Düşündükçe Gelir Aklıma Anılarımız Halime Bakıp Ağlarım intihar Sebebim Anılarımız

Seninle Yaşadığım Günleri Hatırlayıp Ağlarım gecenin Kör karanlığımda intiharlarımı Ararım..

Seni Hayata Bağlanmak için sevdim şimdi hayattan kopraıyorsun beni intihar düşüncelerimin tek sahibisin.

Düşünüyorum Yazık ediyorum gençliğime biliyorum! ama kalbim bu acıya fazla dayanamıyacak görüyorum bu son mesajımı sana yolluyorum Mutlu Ol..

gözlerim artık hayata öLü bakıyor sözlerim içimde dökülüyor kalbim ise atmayı unuttu, intihar sebebim çok, bana mutlu olmak yok.

Bumu yaşamak Bumu Sevmek Bumu Hayata güLmek eğer ağlayarak yaşıyacaksam bu dünyada intihar ederim acımı sonlandırırım daha iyi.

Ellerini Ellerimden Çektin Ya işte şimdi Soğuk ve karablık bir dünyada yaşıyorum, burası Yaşayan öLülerin üLkesi intiharı bekliyorum sıra gelmiyor acı çekiyorum.

zamanı geriye döndürmek isterdim gözlerine bakmak isterdim gözlerini düşününce hayata gülerdim şimdi gözlerin intihar mavisi oldu mavi gözlerin beni hayattan soğuttu!

uçmak lazım özgürlüğe kaçmak lazım gitmek lazım yalansız bir hayata şimdi tam zamanı intihar saatim yaklaşıyor kimseyi üzmeden gidiyorum bu hayattan..

geceyi kalbime yazıyorum bütün tatsızlıkları dünyama atıyorum ve kimsenin haberi olmadan gidiyorum hoşcakal sevgilim ruhum hep seninle..

bir gül kokusu kadar sıcak hayatımdan, leş kokusu bir hayata geçiş yapıyorum, hayattan zevk almıyorum ağlamak istiyorum fakat ağlayamıyorum son çarem intihar biliyorum.

Susarak Yaşamayı öğrendim bu hayatta nezaman ses çıkarsam hatalarla boğuştum hayatımda şimdi gidiyorum sevgili sonsuz bir hayata elveda.

Yalan dünyada gerçek sandığımdın yalan dünyada en yalan olduğunu anladım gerçek hayata doğru gidiyorum yalansız bir hayat beni bekliyor hoşcakal.

Yarım kalmış bir Şiirin Son Cümleleriyim, Seninle Başlayan Şiirim Benim Hayatımla Son bulucak Gidiyorum Sana hayatta Başarılar ve mutluluklar.

Yorum yapın