Geyik Mesajlar

Geyik Mesajlar, Sevgiliye Geyik Mesajlar Yeni, Geyik Mesajlar Kısa, En Güzel Geyik Mesajlar 2015

Arsızın yüzüne tükürmüşler,”Kapsama alanı dışındayım” demiş.

İnsani dert, cep telefonunu kart oldurur.

Bir cep telefonlu Türk dünyaya bedeldir.

At olur meydan kalır, yiğit olur cep telefonu kalır.

Boşboğazı cehenneme atmışlar, “cep telefonum nerede?”demiş.

Çingeneye beylik vermişler, önce cep telefonu almış.

Cep telefonlu çoban, yoksul beyden yeğdir. .

Denize düşen cep telefonuna sarılır.

Dilenciye cep telefonu vermişler, kartını beğenmemiş.

El elin eşeğini cep telefonuyla arar.

Erkeğin kalbine giden yol cep telefonundan geçer.

Haydan gelen cep telefonu faturasına gider. .

Ayranı yok içmeye, cep telefonu ile gider … .

Görmemişin cep telefonu olmuş, tutmuş antenini koparmış.

Pire itte, cep telefonu yiğitte bulunur.

Yiğidin cep telefonu meydandadır.

Alışmadık cepte telefon durmaz.

Ey cep telefonlu Türk Gençliği

Sen farklisin, Çünkü; Ellerin olur ellerime uzanan. Sen farklisin, Çünkü; Sesin olur yüregime dokunan. Sen farklisin, Çünkü; Farkindir farkimi farkettiren : )

Disarida kar var, gönlümde rüzgar. Sobada kor var, ustumde yorgan. Aklimda sen var, burnumda sümük diye yazmissin son mektubunda : ) https://guzelsozler.tugbam.net/guzel-mesajlar/geyik-mesajlar.html

1gun zengin olursam;Her hastaya care olacak 1hastane,her okuyani is sahibi yapacak 1okul yapacagim.Fakire, dusmuse, dilenciye ve tabiki sana sadaka verecegim : )

1 elmasin parlakligini 1 selalenin seffafligini ve dunyanin en tatli insanini görmek istiyorsan 1 zahmet aynaya bak! Unutma, aynadaki yüzünün karsiligi benim : )

Bugün kendimi balkondan atasim geldi; yuksekten korktum. Ateslerde yanasim geldi; kibrit bulamadim. Kalbime bir kursun sikasim geldi; sarjor bos cikti. Yerime bir kurban veresim geldi; seni bulamadim : )

Yildizlar sahidim olsun;Sensizlik ölüm bu cana.
Yildizlar sahidim olsun;Hasretin zulüm bu cana.
Yagan yagmur sahidim olsun dost; Sahit tutacak tek yildiz yok : )

Bir musibet bin nasihattan evladir der atalarimiz.Atalarimi dinlemedim ve musibetlerle hayati ögrendim.Keske nasihatleri dinleseydim de, musibetim olmasaydin : )

Seven unutmaz! Ama olurda unutursan gözlerimin rengini. Üzülüpte aglama sakin. Af dilemene bile gerek yok. Çünkü ben de unuttum gözlerinin rengini : )

Yoruldum dostlar yoruldum.
Cennete girmeden kovuldum.
Sen, dost dedigim güzel insan.
Lafazanligindan sogudum

BOZUK BiR SAAT MiSALi DURSUN BANA OLAN SEVGiN. DURSUN Ki, BENi, SENi SEVDiGiM KADAR SEVMEYESiN. SEVMEYESiN Ki, DEGERiM NAZARINDA 2 KURUSLUK OLMASIN )

Gecenin aksaminda bir yildizin, dogan her güneste bir umudun, sonsuzun mavisinde bir hayalin, olurda bir damla gözyasin akarsa SULUGÖZ diyen bir DOSTUN olsun : )

Ruzgar savuracak bir toz, her ruh yasayacak bir can, her dus gerceklesecek bir umut bulur. Bulunmayan tek sey; sikilinca, senin gibi laf atilacak bir dosttur : )

IYI GECLR DENIZN SAHILE VURAN EN SON DALGASI, KARANLIGN EN SON COBAN YILDIZI, TOPRAGA DUSEN ENSON YAGMUR DAMLASI. VE IYI GECELER KALBIMIN EN DEGERSIZ PARCASI : )

Allah sevgili kullarina bela ve musibetler verirmis. Ben Allah’in ne kadar sevdigi bir kulum bilmiyorum, ama basima senin gibi buyuk bir bela musallat etmis : )

Bu mesajin ne ile gönderildigini biliyor musun? Evet, Parayla. Bu yüzden mesajla gonderdigim selamlarin kiymetini bil. Bilmeyecek misin? O zaman parami ver : )

Senin gibi biri güzel olabilir, senin gibi biri tatli olabilir, Senin gibi biri iyi arkadaş olabilir; ama sen olamazsın : )

Sen sevginin en guzel ornegini,
Sen dostlugun tüm safligini
Sen mutlulugun tum tatliligini
Niye ezirsen be ZALIM : )

Paketimdeki son sigarayi, silahımdaki son kursunu senin icin ayirdim. Seni dusundugum zaman sigarayi yakarim, Seni unuttugum zaman kafama sikarim.
Not: Ne sigaram var ne de silahim : )

Bayramini Kutlar, senin icin hayirlara vesile olmasini dilerim. Biliyorum bugun bayram degil, ama bazilarina hergun bayram hehe : )))

ZOR ANLAR YASAYIP UZATILACAK BIR DOST ELI ARADIGIMDA, SEN GELIYORSUN AKLIMA. O AN ARAYISIMA SON VERIYORUM; CUNKU SEN, KARA GUN DOSTU OLMADIGINI GOSTERENIMSIN : )

Guzel goren guzel dusunurmus. Her sabah guzel dusuncelerle uyanmak icin guzel dusler diledim. Dusumde seni gorerek uyandim ve artik dusunemiyorum )

Sabah uyandigim da hafizami kaybettigimi fark ettim. Doktora gidip sen haric hic kimseyi hatirlamadigimi ve senin cok ozel biri olduugunu soyledim. Doktor: “Saksiyi basina vurani unutamazsin” dedi. : ( Hain dom dom : )

Somurtkan birine espri yapsam: “ben neler yasiyorum, bu espri derdinde” der. Teskin etsem: “Sen halimden ne anlarsin” der. sana simdi ne yazsam ki? : )

Seninle hasreti, seninle sevmeyi, seninle gülmeyi ve güldürmeyi öğrendim. Ogretmenim olur musun? Seni unutmayı beceremiyorum da : )

Kalbime sordum: “Kimi SEViYORSUN?” Isim vermeyip “uzaklarda” dedi. “Kim?” dedim. “Kim olabilir?” dedi. “Bir ipucu ver” dedim. “Bu mesaji okuyan degil” dedi : )

SARI SACLARINI DELI GONLUME BAGLAMISIM COZULMUYOR MIHRIBAN, AYRILIKTAN ZOR BELLEME OLUMU, GORMEYINCE SEZILMIYOR MIHRIBAN.PARDON YANLIS YERE MESAJ ATTIM GALIBA : )

DUYMAKTAN HUZUR BULDUGUM BiR SESiN, GORMEKTEN BIKMADIGIM BiR CEHREN, YANINDA GUVEN DUYDUGUM BiR YUREGIN OLMASINI NE KADAR iSTERDiM BiLEMEZSiN : )

Bayramlar, dostlari ziyaret etmek ve unutulanlara kisa mesaj atarak teselli etmek için varolan güzel anlardir : ) Tebessüm dolu bir bayram gecirmen dilegiyle…

YILDIZLARA SEVGIYI SORDUM, SENI GOSTERDILLER. OZLEMI SORDUM, SENI GOSTEERDILER.VEFAYI SORDUM, SENI GOSTERDILER. NEDEN O DEDIM, ONUN GIBI OLMAYASIN DEDILER : )

Sen etrafi saran beyazlik kadar saf, Çocuklarin oynadigi kartopu kadar özel ve topraga düsen kar tanesi kadar soguksun : )

Seni yasamayi sevdigim kadar seviyorum. Yasamak ne kadar degerli ise benim icin, sen de o kadar degerlisin. Allah’im ben ölmek istiyorum : )

Ecelle sözlü ölümle nikahliyiz. Tesadüfen dogduk, yasamak zorundayiz. Degil midir hepimizin sonu bir avuc toprak. Korkumuz ölüm degil, dostlari da beraberimizde götürememek : )

“Geyik Mesajlar” üzerine bir yorum

Yorum yapın